Work On Personal LTD

DORADZTWO PERSONALNE

Witamy na stronie Work On Personal, Ltd. Jeżeli szukasz pracy, dobrze trafiłeś, zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Work On Personal LTD

Jeżeli jesteś pracodawcą i szukasz pracownika, trafiłeś idealnie. W naszej bazie mamy dane ponad 15.000 kandydatów w różnych zawodach gotowych podjąć pracę w UE. Potrzebujesz pracownika? Zachęcamy do kontaktu.

Pośredniczymy w zatrudnieniu w takich zawodach jak: elektrykhydraulikspawaczmonter, wentylacji, malarz, cieśla, zbrojarz, murarz, opieka, medycyna, produkcja, itp.

Nasza Historia

Work On Personal LTD jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w Niemczech, Austrii, Danii, Szwajcarii oraz Holandii.

Aktualności

Zapoznaj Się z Naszymi Ofertami Pracy

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy na injobs.pl Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej, medycznej oraz na produkcji.Pośredniczymy w zatrudnieniu w takich …